ویژگیهای جدید فتوشاپ 2021

ویژگیهای جدید فتوشاپ 2021 فتوشاپ 2021 یک به روزرسانی بزرگ و جاه طلبانه است. این پکیج فوق العاده، همراه با ویژگیهای خودکار، فیلترهای رتوش با قابلیت AI و نوآوری‌هایی که سرعت را بالا برده و به صرفه جویی در زمان کمک می‌کنند، ارائه شده است. در این دوره، متخصص و مربی Deke McClelland، شما را […]

ویژگیهای جدید فتوشاپ 2021
فتوشاپ 2021 یک به روزرسانی بزرگ و جاه طلبانه است. این پکیج فوق العاده، همراه با ویژگیهای خودکار، فیلترهای رتوش با قابلیت AI و نوآوری‌هایی که سرعت را بالا برده و به صرفه جویی در زمان کمک می‌کنند، ارائه شده است. در این دوره، متخصص و مربی Deke McClelland، شما را در جریان تک تک ویژگیهای جدید نرم افزار فتوشاپ 2021 قرار می‌دهد. در این آموزش می‌توانید با دستور “جایگزینی آسمان” جدید آشنا شوید، که به شما امکان می‌دهد یک آسمان معمولی را، با آسمانی بسیار زیباتر و چشم نوازتر عوض کنید. همچنین شما در این دوره، با قابلیت بی‌نظیر Refine Hair آشنا می‌شوید، که می‌تواند انتخاب پایه شما را، به یک ماسک موی بسیار جالب، تبدیل کند. علاوه بر این، در این دوره شما فیلترهای جدید عملی و سرگرم کننده‌ای مانند Skin Smoothing و Smart Portrait را خواهید شناخت و نحوه کار با آنها را می‌آموزید. پیشرفتهای Live Shapes، از جمله کنترلهای جدید روی بوم و یک ابزار Line برای ترسیم خطوط، کار با نوک پیکانهای لایو، مستطیلها و بیضی‌ها، ابزار مثلث جدید، چندضلعیها و ستاره‌های زنده، نمایش نقطه مرجع، مورب کرردن و اعوجاج، همگی در این دوره بی‌نظیر پوشش داده می‌شوند. شما در این دوره، همچنین می‌آموزید که چگونه به کمک پانل قدرتمند سابقه نسخه، تغییرات در اسناد مشترک ابری را بررسی کنید. و این تنها آغاز راه است. هر بار که Adobe یک به روزرسانی را منتشر می‌کند، می‌بایست دوباره ویدئوهای جدید را برای دیدن ویژگیهای جدید چک کنید.

Be the first to add a review.

Please, login to leave a review
ویژگیهای جدید فتوشاپ 2021
30-Day Money-Back Guarantee

Includes

Full lifetime access
Access on mobile and TV

اطلاعات تماس

درباره ما

زمانی که شما سه گام قبلی را طی کنید، به راحتی می‌توانید یک سایت را به صورت کامل طراحی کنید. اما امروزه سایت‌ها علاوه بر ظاهر زیبا نیازمند منطق صحیح هم هستند، به همین دلیل باید سایت هایی را بسازید که قادر باشند نیازهای کاربران به درستی اجرا و پردازش کنند.