مبانی کامپیوتر و ویندوز

مبانی کامپیوتر و ویندوز داشتن مهارتهای ابتدایی رایانه در دنیای مدرن امروز، سرمایه‌ای قابل توجه است. رایانه‌ها ما را به خانواده و دوستان متصل می‌کنند و به ما در انجام کارهایمان کمک می‌کنند. شما در این دوره آموزشی، می‌آموزید که چگونه ضمن استفاده از رایانه، یادگیری و بهره ‌وری خود را بهبود ببخشید. این دوره، […]

مبانی کامپیوتر و ویندوز
داشتن مهارتهای ابتدایی رایانه در دنیای مدرن امروز، سرمایه‌ای قابل توجه است. رایانه‌ها ما را به خانواده و دوستان متصل می‌کنند و به ما در انجام کارهایمان کمک می‌کنند. شما در این دوره آموزشی، می‌آموزید که چگونه ضمن استفاده از رایانه، یادگیری و بهره ‌وری خود را بهبود ببخشید. این دوره، بر روی سیستم عامل Microsoft Windows 10 تمرکز دارد و و مقدمه‌ای کامل، بسیار دقیق و بدون اصطلاحات خاص، شامل آشنایی با پرونده‌ها و پوشه‌ها، شبکه‌ها و وسایل جانبی مانند چاپگرها و صفحه کلید را ارائه می‌دهد. Garrick Chows در این دوره، مهارتهای اساسی کار با برنامه‌های نرم افزاری، اینترنت و ایمیل را نیز پوشش می‌دهد.

Be the first to add a review.

Please, login to leave a review
مبانی کامپیوتر و ویندوز
30-Day Money-Back Guarantee

Includes

Full lifetime access
Access on mobile and TV

اطلاعات تماس

درباره ما

زمانی که شما سه گام قبلی را طی کنید، به راحتی می‌توانید یک سایت را به صورت کامل طراحی کنید. اما امروزه سایت‌ها علاوه بر ظاهر زیبا نیازمند منطق صحیح هم هستند، به همین دلیل باید سایت هایی را بسازید که قادر باشند نیازهای کاربران به درستی اجرا و پردازش کنند.