مبانی عکاسی

عکاسی: قدمهای اولیه ما اکنون در عصر طلایی عکاسی زندگی می‌کنیم. از عکس ها می‌توان برای روایت داستانها، فروش محصولات و ثبت لحظاتی برای به اشتراک گذاشتن آنها با دیگران استفاده کرد. آیا شما هم می‌خواهید وارد این دنیا شوید؟ کافی است در دوره های بی نظیری که به شما در یادگیری مبانی و مفاهیم […]

عکاسی: قدمهای اولیه
ما اکنون در عصر طلایی عکاسی زندگی می‌کنیم. از عکس ها می‌توان برای روایت داستانها، فروش محصولات و ثبت لحظاتی برای به اشتراک گذاشتن آنها با دیگران استفاده کرد. آیا شما هم می‌خواهید وارد این دنیا شوید؟ کافی است در دوره های بی نظیری که به شما در یادگیری مبانی و مفاهیم اصلی عکاسی کمک می‌کنند، ما را همراهی کنید. مدرس این دوره، جیم هاید، در این آموزش، مباحثی از جمله موارد زیر را پوشش می‌دهد:

  • تجهیزات ضروری، از جمله دوربین ها، لنزها، لوازم جانبی و تلفن های هوشمند
  • مهارتهای عکس برداری
  • استفاده از نرم افزار برای مدیریت و ویرایش تصاویر خود
  • اشتراک گذاری و چاپ عکس ها

این دوره برای عکاسان تازه کار طراحی شده است. اما مهم نیست که در کدام مرحله از سفر عکاسی خود باشید، به هر حال، این دوره، منبعی بسیار عالی، برای یادگیری بیشتر است. حتما playlist های همراه این دوره را، در مرکز playlist ما بررسی کنید.

Be the first to add a review.

Please, login to leave a review
مبانی عکاسی
30-Day Money-Back Guarantee

Includes

Full lifetime access
Access on mobile and TV

اطلاعات تماس

درباره ما

زمانی که شما سه گام قبلی را طی کنید، به راحتی می‌توانید یک سایت را به صورت کامل طراحی کنید. اما امروزه سایت‌ها علاوه بر ظاهر زیبا نیازمند منطق صحیح هم هستند، به همین دلیل باید سایت هایی را بسازید که قادر باشند نیازهای کاربران به درستی اجرا و پردازش کنند.