مقدمه‌ای بر عکاسی

مقدمه‌ای بر عکاسی برای یک عکاس خوب بودن، بیشتر از یک دوربین لازم است. اما با استفاده از فناوری هوشمند امروزه و آموزش lynda.com، یادگیری نحوه عکس گرفتن بسیار راحتتر از همیشه است. این دوره، که کاملاً برای مبتدیان طراحی شده است، زمینه و پایه محکمی را در مهارتها و ابزارهایی که برای کاوش در […]

مقدمه‌ای بر عکاسی
برای یک عکاس خوب بودن، بیشتر از یک دوربین لازم است. اما با استفاده از فناوری هوشمند امروزه و آموزش lynda.com، یادگیری نحوه عکس گرفتن بسیار راحتتر از همیشه است. این دوره، که کاملاً برای مبتدیان طراحی شده است، زمینه و پایه محکمی را در مهارتها و ابزارهایی که برای کاوش در دنیای عکاسی دیجیتال نیاز دارید، فراهم می‌کند. بن لانگ این دوره را، با نگاهی به انواع دوربین های موجود در بازار و رهنمود هایی برای تنظیم موفقیت آمیز دوربین شما شروع می‌کند. وی همچنین نظریه پشت مبحث نوردهی را معرفی می‌کند: کنترل میزان نوری که به سنسور دوربین می‌رسد. بعد از پشت سر گذاشتن این مفاهیم پایه در عکاسی، زمان این است که سراغ بقیه عوامل تاثیرگذار بر کیفیت عکسهایتان رفته، در مورد آن ها اطلاعات کسب کنید. از جمله این عوامل موثر می‌توان به اندازه گیری نور، فوکوس، ترکیب بندی یا کمپوزیسیون در عکاسی، فلاش و … اشاره کرد. بن لانگ در این دوره همچنین تکنیک های بسیار مفید و کارآمدی را برای عکسبرداری از پرتره ‌ها به شما معرفی می‌کند و به شما نشان می‌دهد که دقیقا چه کارهایی می‌توانید با یک ویرایشگر تصویر انجام دهید. آخرین و نه البته مهمترین، بحثی که بن در این دوره به آن می‌پردازد، ارائه یک نقشه مسیر، برای یادگیری هر چه بیشتر، از طریق کتابخانه گسترده آموزش عکاسی سایت لیندا است. مسیر رسیدن به عکاس بهتری شدن، با اولین قدم آغاز می‌شود. از اینجا شروع کنید!

مباحث این دوره شامل موضوعات زیر می‌شود:

  • بررسی دوربین ها و لنزها
  • درک رسانه‌ ها
  • مبحث نوردهی و کنترل میزان نور
  • آهنگسازی با فوکوس خودکار
  • عکس برداری از پرتره‌ ها
  • درک فرم و هندسه
  • خروجی گرفتن و ویرایش تصاویر دیجیتالی

Be the first to add a review.

Please, login to leave a review
مقدمه‌ای بر عکاسی
30-Day Money-Back Guarantee

Includes

Full lifetime access
Access on mobile and TV

اطلاعات تماس

درباره ما

زمانی که شما سه گام قبلی را طی کنید، به راحتی می‌توانید یک سایت را به صورت کامل طراحی کنید. اما امروزه سایت‌ها علاوه بر ظاهر زیبا نیازمند منطق صحیح هم هستند، به همین دلیل باید سایت هایی را بسازید که قادر باشند نیازهای کاربران به درستی اجرا و پردازش کنند.