مبانی عکاسی: نوردهی (بخش ۱)

مبانی عکاسی: نوردهی (قسمت ۱) رسیدن به بهترین میزان و نوع نوردهی برای یک عکس، بخشی از علم و بخشی از هنر است. فناوری در کنار شماست، اما گاهی اوقات، برای به دست آوردن تصویر مورد نظرتان، باید کنترلهای دوربین خود را نادیده بگیرید. در دوره “مبانی عکاسی: نوردهی”، مربی بن لانگ، با آموزشی دقیق […]

مبانی عکاسی: نوردهی (قسمت ۱)
رسیدن به بهترین میزان و نوع نوردهی برای یک عکس، بخشی از علم و بخشی از هنر است. فناوری در کنار شماست، اما گاهی اوقات، برای به دست آوردن تصویر مورد نظرتان، باید کنترلهای دوربین خود را نادیده بگیرید. در دوره “مبانی عکاسی: نوردهی”، مربی بن لانگ، با آموزشی دقیق و کامل خود، درک عمیق تری از سرعت شاتر، دیافراگم و تمامی جنبه‌ های اساسی دیگر نوردهی به عکاسان داده، به آنها کمک می‌کند تا قابلیتها، امکانات و گزینه ‌های هنری خود را در عکاسی گسترش دهند. قسمت اول از این مجموعه دو بخشی، مبانی و اصول پایه را بررسی می‌کند، از جمله مفاهیمی مانند tone، محدوده دینامیکی یا داینامیک رنج دوربین، reciprocity و نحوه ارتباط آنها با تنظیمات دوربین دیجیتال شما.
شما در این دوره آموزشی، می‌توانید یاد بگیرید که چگونه از مودهای نورسنجی و نیز هیستوگرام دوربین خود استفاده کنید، روشنایی و جزئیات عکس های خود را تنظیم کنید، از تاری تصویر جلوگیری کرده و همچنین دقیقاً درک کنید که حالت های مختلف در مود Auto، چگونه عمل می‌کنند. در پایان این دوره، شما قادر خواهید بود برای هر یک از موقعیت های عکاسی خود و متناسب با شرایط آنها، یک “استراتژی نوردهی” درخور و مناسب ایجاد کرده و به کار بگیرید. توجه: این دوره برای کار با هر دوربین دیجیتال طراحی شده است، اما پی گیری آن با استفاده از دوربین دیجیتال SLR یا دوربین بدون آینه آسانتر است.

مباحث این دوره شامل موضوعات زیر می‌شود:

  • نوردهی چیست؟
  • آناتومی دوربین مدرن
  • ISO شاتر، دیافراگم و
  • اندازه گیری نور
  • تغییر سرعت شاتر و دیافراگم
  • جبران نوردهی
  • نورسنج ها
  • فوکوس خودکار

Be the first to add a review.

Please, login to leave a review
مبانی عکاسی: نوردهی
30-Day Money-Back Guarantee

Includes

Full lifetime access
Access on mobile and TV

اطلاعات تماس

درباره ما

زمانی که شما سه گام قبلی را طی کنید، به راحتی می‌توانید یک سایت را به صورت کامل طراحی کنید. اما امروزه سایت‌ها علاوه بر ظاهر زیبا نیازمند منطق صحیح هم هستند، به همین دلیل باید سایت هایی را بسازید که قادر باشند نیازهای کاربران به درستی اجرا و پردازش کنند.