استفاده توام لایت روم و فتوشاپ

استفاده توام لایت روم و فتوشاپ Adobe Lightroom برای استفاده در فتوشاپ طراحی شده بود – شما می توانید عکسهای خو را از لایت روم به فتوشاپ بفرستید تا از قابلیتهای ویرایش پیشرفته فتوشاپ بهره‌ مند شوید و سپس برای سازماندهی نتایج، به لایت روم برگردید. در این دوره آموزشی، مربی Jan Kabili، مراحل و […]

استفاده توام لایت روم و فتوشاپ
Adobe Lightroom برای استفاده در فتوشاپ طراحی شده بود – شما می توانید عکسهای خو را از لایت روم به فتوشاپ بفرستید تا از قابلیتهای ویرایش پیشرفته فتوشاپ بهره‌ مند شوید و سپس برای سازماندهی نتایج، به لایت روم برگردید. در این دوره آموزشی، مربی Jan Kabili، مراحل و تکنیکهای مربوط به استفاده همزمان از هر دو برنامه فتوشاپ و لایت روم را، از تنظیمات اصلی برنامه گرفته تا نمونه‌های گردش کار پوشش می‌دهد. Jan همچنین، استراتژیهای کار با عکس در قالبهای مختلف را با شما به اشتراک می گذارد و چندین سناریوی واقعی را برای استفاده توام فتوشاپ و لایتروم به شما نمایش می‌دهد. به علاوه، وی توضیح می‌دهد که چگونه شما می‌توانید تنظیمات برگزیده لایتروم کلاسیک را، برای فتوشاپ سفارشی سازی کنید.

مباحث این دوره شامل موضوعات زیر می‌شود:

  • انتقال عکسهای خام از لایت روم به فتوشاپ
  • ویرایش تصاویر با فرمتJPEG ، در لایت روم و فتوشاپ
  • انتقال چندین عکس به فتوشاپ
  • ارسال عکسها به فتوشاپ، برای روتوش
  • آوردن عکسها به فتوشاپ، برای تغییر رنگ یک شیء
  • سفارشی کردن تنظیمات برگزیده لایت روم کلاسیک، برای فتوشاپ

Be the first to add a review.

Please, login to leave a review
استفاده توام لایت روم و فتوشاپ
30-Day Money-Back Guarantee

Includes

Full lifetime access
Access on mobile and TV

اطلاعات تماس

درباره ما

زمانی که شما سه گام قبلی را طی کنید، به راحتی می‌توانید یک سایت را به صورت کامل طراحی کنید. اما امروزه سایت‌ها علاوه بر ظاهر زیبا نیازمند منطق صحیح هم هستند، به همین دلیل باید سایت هایی را بسازید که قادر باشند نیازهای کاربران به درستی اجرا و پردازش کنند.