فراگیری کالی لینوکس

فراگیری کالی لینوکس (2016) کالی لینوکس، عطر و طعمی از لینوکس است که متخصصان هک دیجیتال و تسترهای نفوذی را هدف قرار داده است. این توزیع از سیستم عامل لینوکس، شامل بیش از 400 برنامه تست نفوذ بوده، اصلی‌ترین ابزاری است که توسط هکرهای اخلاقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هکرهای اخلاقی مجاز، با استفاده از کالی لینوکس، […]

فراگیری کالی لینوکس (2016)
کالی لینوکس، عطر و طعمی از لینوکس است که متخصصان هک دیجیتال و تسترهای نفوذی را هدف قرار داده است. این توزیع از سیستم عامل لینوکس، شامل بیش از 400 برنامه تست نفوذ بوده، اصلی‌ترین ابزاری است که توسط هکرهای اخلاقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هکرهای اخلاقی مجاز، با استفاده از کالی لینوکس، می‌توانند رفتار سازمانهای خود را روی شبکه‌های مختلف تست کنند، تا ببینند آیا در برابر حملات خارجی آسیب پذیر هستند یا خیر. این دوره به هکرهای اخلاقی احتمالی یک مروری کوتاه و اجمالی از ابزارهای Kali Linux می دهد. در این دوره آموزشی، مالکوم شور متخصص امنیت سایبری، چگونگی راه اندازی یک محیط مجازی برای تست ، پیکربندی کالی لینوکس و همچنین نصب مجموعه ابزارهایی برای جمع آوری اطلاعات، ارزیابی آسیب پذیری، کرک کردن رمز عبور و هش و بهره برداری از هدف، به شما نشان می‌دهد. از آنجا که مشاغل و کسب و کارها به هم متصل هستند، آنها نیز در معرض خطر قرار می‌گیرند. تست آسیب پذیری، به سازمانها کمک می‌کند که این در معرض قرار گرفتن و میزان مواجهه را محدود کرده، به حداقل برسانند. این دوره به شما کمک می‌کند تا حرفه‌ها، تکنیکها و ابزارهای پشت هک اخلاقی – یکی از مورد توجه ترین و پر تقاضاترین مهارتهای امنیتی IT – را مورد بررسی قرار دهید.

مباحث این دوره شامل موضوعات زیر می‌شود:

  • بررسی و مروری بر Metaploit ،MaltegoوWifite
  • راه اندازی یک آزمایشگاه مجازی با Oracle VM
  • نصب ماشینهای مجازی و ابزارها
  • بررسی برنامه‌های کاربردی لینوکس کالی
  • جمع آوری اطلاعات با DMitry و  DNSenum
  • انجام ارزیابی‌های آسیب پذیری
  • نصب OpenVAS وVega
  • تست رمزهای عبور
  • بهره برداری از اهداف

Be the first to add a review.

Please, login to leave a review
فراگیری کالی لینوکس
30-Day Money-Back Guarantee

Includes

Full lifetime access
Access on mobile and TV

اطلاعات تماس

درباره ما

زمانی که شما سه گام قبلی را طی کنید، به راحتی می‌توانید یک سایت را به صورت کامل طراحی کنید. اما امروزه سایت‌ها علاوه بر ظاهر زیبا نیازمند منطق صحیح هم هستند، به همین دلیل باید سایت هایی را بسازید که قادر باشند نیازهای کاربران به درستی اجرا و پردازش کنند.