اصول آموزش لایت روم کلاسیک

اصول آموزش لایت روم کلاسیک لایت روم کلاسیک، یک برنامه مدیریت، ویرایش و نشر عکس بسیار محبوب است، که به طور کامل با Adobe Creative Cloud تلفیق شده است. در این دوره آموزشی، عکاس و مربی ترزا جکسون، شما را به یادگیری اصول و موارد ضروری لایت روم کلاسیک دعوت می‌کند. شما در این دوره […]

اصول آموزش لایت روم کلاسیک
لایت روم کلاسیک، یک برنامه مدیریت، ویرایش و نشر عکس بسیار محبوب است، که به طور کامل با Adobe Creative Cloud تلفیق شده است. در این دوره آموزشی، عکاس و مربی ترزا جکسون، شما را به یادگیری اصول و موارد ضروری لایت روم کلاسیک دعوت می‌کند. شما در این دوره کشف می‌کنید که چگونه می‌توانید عکسها را از رایانه یا هارد خود به لایت روم کلاسیک وارد کرده، آنها را داخل کالکشنهای خود سازماندهی کنید و برای فعال کردن جستجوی هوشمند، رتبه بندی و کلمات کلیدی را اضافه کنید. سپس وارد فضای کار ویرایش عکس لایت روم یا همان ماژولDevelop  می‌شوید، جایی که ترزا به شما نشان می‌دهد چگونه می‌توان هم تنظیمات ساده و هم پیچیده را، از یک برش و crop ساده گرفته، تا اصلاح و رفع اشکالات لنز را انجام داد. در پایان این دوره، یاد می‌گیرید که چگونه تصاویر نهایی خود را از لایت روم اکسپورت کنید و چگونه با مشکلات رایج و مسائل معمول مانند یافتن عکسهای گمشده مواجه شده و آنها را حل کرده، عیب یابی کنید. علاوه بر این، ترزا در این دوره، به شما نحوه استفاده از سرویس فضای ابری و اینکه که چگونه می‌توانید کالکشنهای خود را با فضای ابری همگام سازی کنید را می‌آموزد. بنابراین، شما قادر خواهید بود از هر دستگاهی، به کارهای خود دسترسی پیدا کنید.

مباحث این دوره شامل موضوعات زیر می‌شود:

  • وارد کردن عکس
  • مشاهده و مقایسه عکسها
  • افزودن کلمات کلیدی و رتبه بندی به تصاویر
  • سازماندهی عکسها داخل استکها و کالکشن‌ها
  • ویرایش عکس در ماژول Develop
  • ویرایش عکس پیشرفته، شامل تکنیک ویرایش رنگ Split Toning، اصلاحات لنز و موارد دیگر
  • اکسپورت کردن عکس
  • همگام سازی لایت روم کلاسیک با ابر لایت روم
  • عیب یابی لایت روم کلاسیک

Be the first to add a review.

Please, login to leave a review
اصول آموزش لایت روم کلاسیک
30-Day Money-Back Guarantee

Includes

Full lifetime access
Access on mobile and TV

اطلاعات تماس

درباره ما

زمانی که شما سه گام قبلی را طی کنید، به راحتی می‌توانید یک سایت را به صورت کامل طراحی کنید. اما امروزه سایت‌ها علاوه بر ظاهر زیبا نیازمند منطق صحیح هم هستند، به همین دلیل باید سایت هایی را بسازید که قادر باشند نیازهای کاربران به درستی اجرا و پردازش کنند.