آموزش اصول Microsoft Project 2019 و Project Online Desktop

آموزش اصول Microsoft Project 2019 و Project Online Desktop در این دوره می‌آموزید چگونه برمایکروسافت پروجکت ، نرم افزار پیشرو در مدیریت پروژه، تسلط پیدا کنید. این دوره آموزشی، Project 2019 و Project Online Desktop، نسخه اشتراک برنامه دسک تاپ را پوشش می‌دهد. بانی بیافور، متخصص مدیریت پروژه (PMP)، این دوره را با نشان دادن […]

آموزش اصول Microsoft Project 2019 و Project Online Desktop

در این دوره می‌آموزید چگونه برمایکروسافت پروجکت ، نرم افزار پیشرو در مدیریت پروژه، تسلط پیدا کنید. این دوره آموزشی، Project 2019 و Project Online Desktop، نسخه اشتراک برنامه دسک تاپ را پوشش می‌دهد. بانی بیافور، متخصص مدیریت پروژه (PMP)، این دوره را با نشان دادن چگونگی تنظیم یک پروژه و مولفه‌هایی مانند Taskهای کاری یا فعالیتهایی که دارای مدت زمان مشخصی هستند، Summary Taskها، Milestoneها یا نقاط عطف یک پروژه که در حقیقت، وقایع مهم و کلیدی و با اهمیت پروژه، نظیر زمان شروع و پایان پروژه، شروع و پایان یک فاز، تاریخ تحویل و … هستند و همچنین شرح فعالیتهای دوره‌ای و انواع مختلف منابع آغاز می‌کند.

در مرحله بعدی، وی نحوه لینک کردن فعالیتها و تعیین زمان هر یک از آنها، اختصاص منابع به فعالیتهای مذکور، برای ایجاد یک برنامه زمانی واقع بینانه از پروژه را به شما نشان می‌دهد. همچنین وی نحوه استفاده از ویوها، برای دستیابی به یک دیدگاه و دورنمای دقیق از وضعیت پروژه را به شما آموزش می‌دهد. Bonnie همچنین توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانید از مایکروسافت پروجکت، برای کمک یه ارزیابی برنامه زمانی و میزان کار منابع خود استفاده کنید، تا اطمینان حاصل کنید که پروژه مورد نظر خود را، طبق زمان و بودجه پیش‌بینی شده پیش خواهید برد و آن را به موقع تحویل خواهید داد. علاوه بر این، شما در این دوره، نحوه ایجاد و اجرای گزارشات و به اشتراک گذاشتن اطلاعات پروژه با دیگران را نیز خواهید آموخت.

مباحث این دوره شامل موضوعات زیر می‌شود:

  • شناسایی ویژگی‌های اساسی در مایکروسافت پروجکت
  • استفاده از روشهای کارآمد، برای راه اندازی فایلهای پروژه
  • شناسایی ویژگیهای مایکروسافت پروجکت
  • تولید و اصلاح وظایف و فعالیتهای مربوط به لیست کارهای پروژه
  • روشهای پیوند دادن فعالیتهای یک پروژه، برای آغاز یک برنامه زمانی
  • دستکاری ویوها برای نمایش اطلاعات پروژه
  • تمایز و تشخیص تفاوت بین انواع منابع و فیلدهای مایکروسافت پروجکت
  • ارائه روشهایی برای تنظیم دقیق برنامه زمانبندی پروژه
  • نشان دادن مراحل به روزرسانی و پیگیری پیشرفت پروژه
  • تجزیه و تحلیل عملکرد پروژه، با استفاده از ویژگیها و قابلیتهای مایکروسافت پروجکت

Be the first to add a review.

Please, login to leave a review
آموزش اصول Microsoft Project 2019 و Project Online Desktop
30-Day Money-Back Guarantee

Includes

Full lifetime access
Access on mobile and TV

اطلاعات تماس

درباره ما

زمانی که شما سه گام قبلی را طی کنید، به راحتی می‌توانید یک سایت را به صورت کامل طراحی کنید. اما امروزه سایت‌ها علاوه بر ظاهر زیبا نیازمند منطق صحیح هم هستند، به همین دلیل باید سایت هایی را بسازید که قادر باشند نیازهای کاربران به درستی اجرا و پردازش کنند.