آموزش اصول ایندیزاین ۲۰۲۱

آموزش اصول ایندیزاین ۲۰۲۱ ایندیزاین ابزاری اساسی برای شرکتهای طراحی، آژانسهای تبلیغاتی، مجلات، روزنامه‌ها، ناشران کتاب و طراحان مستقل در سراسر جهان می‌باشد. در این دوره آموزشی، مدرس دیوید بلاتنر توضیح کاملی از ویژگیها و تکنیکهای اساسی ارائه می‌دهد، که این برنامه قدرتمند صفحه آرایی را سرگرم کننده و آسان برای استفاده ساخته و پایه‌ای […]

آموزش اصول ایندیزاین ۲۰۲۱
ایندیزاین ابزاری اساسی برای شرکتهای طراحی، آژانسهای تبلیغاتی، مجلات، روزنامه‌ها، ناشران کتاب و طراحان مستقل در سراسر جهان می‌باشد. در این دوره آموزشی، مدرس دیوید بلاتنر توضیح کاملی از ویژگیها و تکنیکهای اساسی ارائه می‌دهد، که این برنامه قدرتمند صفحه آرایی را سرگرم کننده و آسان برای استفاده ساخته و پایه‌ای را فراهم می‌‍‌‌کند، که مهارتهای پیشرفته و ورک فلوها می‌توانند روی آن ساخته شوند. دیوید در ابتدای این دوره، با یک فصل Quick Start که مبانی و اصول ضروری را در کمتر از بیست دقیقه به شما می‌آموزد، به سرعت شما را در جریان کار قرار می‌‎دهد. سپس او به جزئیات می‌پردازد: از جمله مدیریت اسناد و صفحات، ویرایش متن و گرافیک، ایجاد اسناد تعاملی و موارد دیگر. شما می‌توانید کل این دوره را بگذرانید، یا فقط بر ویژگیهایی که باید یاد بگیرید تمرکز کنید. هر درس شما را یک گام به کسب مهارت در ایندیزاین، که مهارتی اساسی برای هر حرفه در زمینه طراحی یا نشر می‌باشد، نزدیک می‌کند.

Be the first to add a review.

Please, login to leave a review
آموزش اصول ایندیزاین ۲۰۲۱
30-Day Money-Back Guarantee

Includes

Full lifetime access
Access on mobile and TV

اطلاعات تماس

درباره ما

زمانی که شما سه گام قبلی را طی کنید، به راحتی می‌توانید یک سایت را به صورت کامل طراحی کنید. اما امروزه سایت‌ها علاوه بر ظاهر زیبا نیازمند منطق صحیح هم هستند، به همین دلیل باید سایت هایی را بسازید که قادر باشند نیازهای کاربران به درستی اجرا و پردازش کنند.