آموزش اصول ایلوستریتور ۲۰۲۱

آموزش اصول ایلوستریتور ۲۰۲۱ از ایلوستریتور می‌توان برای انجام بسیاری از کارهای مختلف طراحی استفاده کرد. به همین دلیل، دوره آموزشی اصول ایلوستریتور ۲۰۲۱، مفاهیم و تکنیکهای اصلی را به شما می‌آموزد، که می‌تواند در هر گردش کار برای چاپ، وب یا فایلهای asset که به برنامه‌های دیگر راه پیدا می‌کنند، اعمال شود. در این […]

آموزش اصول ایلوستریتور ۲۰۲۱
از ایلوستریتور می‌توان برای انجام بسیاری از کارهای مختلف طراحی استفاده کرد. به همین دلیل، دوره آموزشی اصول ایلوستریتور ۲۰۲۱، مفاهیم و تکنیکهای اصلی را به شما می‌آموزد، که می‌تواند در هر گردش کار برای چاپ، وب یا فایلهای asset که به برنامه‌های دیگر راه پیدا می‌کنند، اعمال شود. در این دوره، مربی تونی هارمر، اصول و مباحث ضروری ایلوستریتور 2021 را پوشش می‌دهد، از جمله ابزار آرت بورد، ورک اسپیس‌ها، لایه‌ها و اشکال. تونی همچنین در مورد گرافیک برداری – مسیرها، استروک و Fill – بحث می‌کند و به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از هر یک از ابزار ترسیم و طراحی در ایلوستریتور استفاده کرد. علاوه بر این، وی نحوه ترکیب و پاکسازی مسیرها و سازماندهی آنها در قالب گروهها و لایه‌ها را به شما نشان می‌دهد. تونی همچنین ویرایش متن، کار با رنگ، نقاشی معناگرا (نقاشی در سبک اکسپرسیونیسم)، جلوه ها و بسیاری موارد دیگر را نیز در این دوره پوشش می‌دهد.

Be the first to add a review.

Please, login to leave a review
آموزش اصول ایلوستریتور ۲۰۲۱
30-Day Money-Back Guarantee

Includes

Full lifetime access
Access on mobile and TV

اطلاعات تماس

درباره ما

زمانی که شما سه گام قبلی را طی کنید، به راحتی می‌توانید یک سایت را به صورت کامل طراحی کنید. اما امروزه سایت‌ها علاوه بر ظاهر زیبا نیازمند منطق صحیح هم هستند، به همین دلیل باید سایت هایی را بسازید که قادر باشند نیازهای کاربران به درستی اجرا و پردازش کنند.